Reference od účastníků kurzů

Jak dál ve své kariéře aneb letní kemp s Pavlem Vosobou

Ing. Markéta Křížová, OSVČ

„Na Letním Kempu s Pavlem Vosobou jsem získala spoustu podnětů, jak mohu žít „svůj“ život. A nebyla to jenom HURÁ akce, která končí euforií a pak přijde prázdno. Společné chvíle si vybavuji i s odstupem času a často mě inspirují, povzbudí anebo jen dodají energii. Děkuji Pavlu Vosobovi a Monice Papyan-Hubáček za to, že mě nasměrovali, jak pohlížet sama na sebe.

Věřím, že mi kurz pomůže odbourat celou řadu bariér, které, asi jako každý, v sobě „úspěšně“ živím a stavím. Děkuji všem, kteří byli na setkání, naslouchali a dělili se o své vlastní životní zkušenosti. Bylo to inspirující.

Děkuji za báječné setkání se zajímavými lidmi.“

Odkrýt nové dimenze kariéry s Pavlem Vosobou

Josef Vašák, Obchodní ředitel Hranipex, účastník Akademie pro inovativní leadery

Jaký měl kurz přínos? „Zjištění, co o sobě ješte nevím :-), lépe řečeno, pomoc p. Vosoby a jeho kolegyně Moniky si uvědomit a pojmenovat to, co o sobe vlastně vím. To v mé situaci zafungovalo na posílení sebevědomí. Inspirativní přístup, zkušenosti a pohled p. Vosoby, pro mne jako perfektní základ do 2. modulu s neméně inspirativním p. Pfeiferem.

 Mohou nastat chvíle, kdy se dostaví hukot v hlavě, ale vše do sebe tak pěkně zapadá. Nepochybuji, ze Vás to bude bavit tak jako mne :-). Nemůžu se dočkat pokračování …“

Jak vystoupit z davu a stát se uznávaným odborníkem s Luďkem Pfeiferem

Petra Šimonová, LSS GB

„Upřímně pro mě není možné říct jeden jediný přínos – protože kurz sám není o jedné věci, je to o souboru poznatků, znalostí a dovedností, a hlavně – o jejich uvedení do praxe.

Čeho si cením:

  • Luďkových znalostí a toho, že je dokáže přenést do praxe a uspořádat do nesmírně smysluplného celku a díky tomu umožni účastníkům pod jeho vedením se dostat k tomu nejlepšímu v nich.
  • Ovzduší respektu, důvěry a spolupráce, která se od prvního okamžiku na kurzu vytvořila.
  • Výborně vystavěný kurz, který (zejména nedůvěřivce jako mě :-)) dostane nenásilně od „pasivního“ naslouchání k aktivní práci a vypracovávání jednotlivých zadání. Zadání byla vytvořená velmi dobře a byla naprosto smysluplná, těší mě, že jsem nemusela plnit různé úlohy typu „padat dozadu na své spolupracovníky“ atd.
  • Přínosu a otevřenosti ostatních účastníků.
  • Osobnosti lektora, jeho schopnosti reagovat na potřeby účastníků, a perfektně zvládnutý časový harmonogram.

Můžete si přečíst tisíc knížek, jít na semináře různé kvality, kde Vám budou říkat, že jste ti nejlepší – ale na skutečně unikátním kurzu v M.C. TRITON to zjistíte Vy sami. Už pro vás nebude cesty zpět. Kurz Vám skutečně změní život. Je na Vás, jestli se pro to rozhodnete. Objevila jsem svoje lepší a silnější já a dovolila jsem si vyrůst. Nechcete taky?“

 Síla komunikačního dialogu s Karolinou Harries a Miroslavou Škubalovou

Ing. Lukáš Martinek, vnější vztahy magistrátu Hradce Králové

„S oběma částmi – Síla komunikačního dialogu i Generace Y – jsem byl velmi spokojen. Shodou okolností jsme kurz absolvovali v počtu 2-3 účastníci, což neberu jako újmu, ale naopak jako výhodu. Kurzy byly nesmírně intenzivní, přímo zaměřené na naše potřeby, řešení konkrétních situací se kterými se setkáváme a řekl bych „kontaktní“, v tom směru, že jsme nebyli anonymní skupina, ale dva až tři konkrétní posluchači.

Vzhledem k tomu, že vše bylo v podstatě „na míru“, nemám nic co bych postrádal ani vytknul.“