Asistent/Asistentka Obchodního ředitele, projekční a architektonická kancelář, centrum Praha.

Pro našeho zákazníka, přední architektonický a projektový ateliér v Praze hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Asistent/ka Obchodního ředitele / Zástupce / – „pravá ruka “ Obchodního ředitele – výběrová řízení, poptávky, tendry, administrativní zastřešení zakázky, komunikace s klienty apod.

Jaká je to pozice a jak v ní uspějete:

  •  Pozice je ideální pro profesní postup kandidáta, který má dílčí limitovanou kratší zkušenost z projektování, z projektů ve stavebnictví, má ambici se posunout k vyšší kompetenci do oblasti komplexního obchodu
  •  Zkušenosti ze segmentu projektování jsou výhodou ke komunikaci a sdílení informací od projektantů, hlavních inženýrů, architektů apod. Jde o to rozumět problémům, které řeší projektanti, architekti.
  •  VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví s přesahem do jiných obolastí /rozumět otázce nákladů, smluvních procesů apod. /. Projektový management je velkou výhodou.
  •  Komunikativní znalost Aj
  • Potenciál pro zpracování poptávek od zákazníků, jednání s nimi, vnímavost, selský rozum a chuť se pohybovat se v prostředí zakázek, poptávek, obchodu.
  •  Smysl pro pečlivost, procesní potenciál a schopnost zvládat administrativu projektu

Proč bych měl na tuto pozici aspirovat:

  •  Pozice je profesním postupem a naplněním Vašich znalostí a dovedností ze segmentu  stavebnictví.
  •  Jste v klíčové ROLI zástupce Obchodního ředitele –  Doprovázíte projekt“od první chvíle a jste „doma“ v jednání se zákazníkem, v oblasti poptávek apod. Baví Vás to a chcete se v tomto realizovat.

 Jedná se o nadstandardně tvůrčí pozici, žádná rutina nehrozí !

  •  Úspěšná firma s hodnotami, férovým chováním a nadstandardními projekty sdílí příležitost k Vašemu postupu ve Vaší kariéře.

Máte ambici tuto pozici vykonávat? Napište nám o tom a pošlete nám Vás životopis nebo profil na LinkedIn na email: lavicka@mc-triton.cz

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti.

Přejeme Vám vlídný podzimní den :)

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu platné legislativy a zásad GDPR a jsou pouze pro účely tohoto výběrového řízení, nabídky jiné pracovní pozice a případné nabídky na Váš osobní rozvoj. Bez Vašeho souhlasu nebude Váš životopis třetím stranám poskytnut.