AKTUALITY SMART CITY

SMART REGION TOUR 2018

Smart region tour

M.C.TRITON je partnerem SMART REGION TOUR 2018!! Zajímá Vás problematika chytrých regionů a chcete se s námi setkat? Přijďte se podívat na setkání osobnostní z byznysu a politického prostředí, která se konají osmkrát po celé České republice! Těšíme se na Vás!

Více informací naleznete najdete zde.

 

JSME ZAPOJENI V AKCELETÁTORU VŠEM

akcelerátor

M.C.TRITON jako jedna ze šesti společností podílí na AKCELERÁTORU VŠEM  se svojí výzvou na téma: Jak bychom mohli zlepšit životy lidí ve městech pomocí chytrých řešení?

Těšíme se na spolupráci a také na nápady všech účastníků!

 

VIDEO Z DISKUSE O SMART CITY /OBCI /REGIONU

Video

Podívejte se na video z diskuse Luďka Pfeifera, člena týmu SMART CITY M.C.TRITON a dalších zajímavých hostů. Diskuse na téma Co může chytré město/obec/region přinést obyvatelům a firmaám, kteří v nich žijí a působí, najdete na odkaze zde.

 

ZVÍTĚZILI JSME V SOUTĚŽI CHYTRÁ MĚSTA!!

soutez-chytra-mesta-logo-colored

Odborná porota vybrala společnost M.C.TRITON jako vítěze kategorie VIZI SMART CITY za ideu: Průvodce zaváděním konceptu chytrého regionu (chytrá řešení v souladu s potřebami měst a regionů)

  • Vize vychází ze skutečnosti, že “město není chytré natolik, nakolik pořizuje chytré technologie“.
  • Chytrost města je především v jeho strategické prozíravosti a široké spolupráci stakeholderů v regionu.
  • Město by mělo mít pod kontrolou své rozvojové projekty a jejich souvislosti.

Tuto vizi chceme zhmotnit a stát se průvodcem samospráv při zavádění konceptu chytrého města a chytrého regionu zaměřeného především na proces implementace jednotlivých chytrých řešení.

www.soutezchytramesta.cz