zarovka
Trochu jiný pohled na chytré město v časopisu Moderní obec

Kolegové Luděk Pfeifer, Marek Pavlík a Lukáš Jakubec ve svém článku nabízejí trochu jiný pohled na otázku chytrého města.

logo_czechtop100
opět bodujeme v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2017

Jsme tu a opět bodujeme – máme v naši kategorii opět 2. místo, před námi Passerinvest, za námi KPMG a E&Y. Navíc máme zvláštní cenu za „Regionální rozvoj a podporu lokální ekonomiky“.

Ozvěny konference JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI SMART

Informace o konferenci na téma chytrá města a regiony

presah
TRITON LOG 1/2017

Aktuální informace M.C.TRITON o projektech a službách pro firmy.

public
VEStník 1/2017

E-newsletter s aktuálními informacemi a službách a projektech v sektoru veřejné správy.

M.C.TRITON partnerem konference JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI SMART

Vydejte se s námi po cestě do chytrého města. Města, které je chytré a pokročilé nejen technologicky, ale i ekonomicky a společensky. Jsme partnerem konference JAK JE DŮLEŽITÉ BÝTI SMART ANEB 7 KROKŮ NA CESTĚ DO CHYTRÉHO MĚSTA. Datum a místo konání: 22. 3. 2017 OD 9 DO 15 HODIN V PROSTORÁCH BROŽÍKOVA SÁLU STAROMĚSTSKÉ RADNICE V PRAZE.

Jakub Ruml
Články Jakuba Rumla v časopise Moderní obec

V čísle 2/2017 časopisu Moderní obec byly publikovány hned 2 články kolegy Jakuba Rumla – na téma dotací a na téma firemních benefitů.

strategie2
Chytré město – strategická karta M.C.TRITON

Náš pohled na oblast Smart City – chytrého města se neomezuje jen na stránku technologickou. Chytré město je především město prosperující, lákající chytré lidi k životu, investory k investicím, atd. A samozřejmě díky chytrému městu prosperuje i region …